Basit iş yüklerinden iş kritik iş yüklerine kadar firmaların ihtiyaç duydukları uygulamalara ve performansa yönelik ölçeklenebilir sunucu sistemleri sunuyoruz.

Kurumsal pazarda veri büyüklüğü her geçen gün katlanarak artmakta bunu veri bütünlüğü olarak ele aldığımızda işletmelerde maliyet ve performans ön plana çıkmaktadır. ITB olarak satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerde ihtiyaca yönelik profesyonel çözümler sunmaktayız.

Müşterilerimizin temel beklentileri doğrultusunda; yüksek erişilebilirlik, yönetilebilirlik, bulut mimari desteği ve ölçeklenebilir altyapılar sunduğumuz sistemler.

Veri depolamada yeni teknoloji olarak scale-out mimariler farklı veri tiplerinde yüksek performans sergileyebilen akıllı veri depolama sistemleri yerini alıyor,

Burada geleneksel yapıların yerini yönetilebilir, verimli, yüksek performans sağlayabilen akıllı veri depolama ürünleri almaktadır. Özellikle farklı disk tiplerinin ( SATA, SAS, SSD ) kullanıldığı Tiering teknolojilerini kullanabilen, performans kaybı olmadan yazılan verinin tekilleştirmesini sağlayabilen depolama çözümleri ön plana çıkmaktadır.

Son yıllarda veri depolama üniteleri üzerinde sanallaştırma teknolojileri yaygın biçimde kullanılmaya başlanmıştır. Bu kapsamda donanım üreticileri farklı çözümler ile kendilerini ayrıştırmaktadır. Veri depolama üniteleri üzerindeki disklerin sanallaştırmasından veri depolama ünitelerinin sanallaştırılmasına kadar farklı çözümler sunulmaktadır.