Elektronik İmzanın Faydaları
Kâğıt tabanlı imzaların başına bir sürü şey gelebilir. Postalar kaybolabilirler. Fakslar iletilemeyebilirler. Tarayıcılar belgeleri oldukları gibi yansıtmayabilirler. Müşteriler kağıt belgeleri görmezden gelebilir veya onları başka evrakların arasında kaybedebilirler.

ITB imzaları modern çağa taşıyor. Artık imzalanması gereken belgeleri tarama, fakslama veya posta ile gönderme devri kapandı. Tek yapmanız gereken müşterinize belgeyi e-imzalatmak. Daha kolay veya daha güvenli olamazdı.

İmza Kaydı – Çeşitli üreticiler tarafından üretilmiş imza pedleri ve tablet bilgisayarların büyük bir kısmının kullanılmasını sağlar. Daha kolay veya güvenlisi yoktur.
Ödeme Araçlarında e-imza – Hypercom, Ingenico, VeriFone’ dan. Aynı zamanda elektronik klavye kullanarak veri kaydını, ehliyet ve kredi kartlarının taranmasını da destekler.
Tablet ve Smartphone’larda e-imza – Belgelerinizi Android veya Apple iOS teknolojisi tabanlı smartphone ve tabletlerde imzalayın.
İmzaları Denetleyin – Kaydedilmiş el yazısı bir imzayı önceden kullanılmakta olan profille karşılaştırma.

E-İmzayla kâğıtsız yaşama bugün geçin!

Mevcut altyapınızı tüm fonksiyonlarıyla birlikte tamamen kağıtsız bir sisteme dönüştürmek çok kolay. e-imza çözüm programı, imza pedleri, ödeme araçları, smartphone, tabletler ve dijital sertifikalar gibi birçok e-imza metodunu desteklemektedir. Firma merkezleri bünyesinde kullanılacak (sunucu tabanlı) veya masaüstü uygulaması sürümleri mevcuttur.

Dijital Koruma

Kaydedilmiş bir el yazısı imza, PDF’ e yerleştirilmiş dijital bir imzanın elektronik görüntüsünden çok daha fazlasıdır. Biz bir insnaın –adlî olarak tanımlanabilir- el yazısı imzasını hız, ivme, basınç ve ritm gibi mümkün bütün parametrelerini kullanarak kaydediyoruz. Bu parametreler herkes için eşsizdir ve bir sahtekâr tarafından kolay kolay taklit edilemezler. Bir imza bütün bu biyometrik parametrelerle birlikte lokal olarak cihaza kaydedilir, şifrelenir ve PDF’ e yerleştirilir.. PDF dijital sertifikayla dijital olarak imzalanmış olduğundan, imzalanmış belgeniz üzerinde değişiklik yapılırsa sizi uyarır.