İhtiyacınıza göre sınırsız kaynak edinin…
Dilediğiniz kaynakla ve platformda sunucu kiralayabilme imkanı.
Günümüzde satın aldığımız sunucular ihtiyacımızdan her zaman daha fazla oluyor. Zaman içerisinde işletmemizin büyümesi ve uygulama yazılımlarımızın farklılaşması sonucu kısa bir süre içerisinde büyük olan kaynaklarımız tükeniyor ve tekrar yatırım yapmamız gerekiyor. ITBcloud sizleri bu yükten kurtarıyor. İstediğiniz zaman kaynaklarınızı ve lisanslarınızı arttırp azaltabilir, masraflarınızı kontrol edebilirsiniz.

Bulut Hizmet Detayları
Bulut Sunucu
Sap Cloud
Bulut Depolama
Felaket Kurtarma
Web Hosting
Sanallaştırma Uygulamaları
Sanal Santral

Yönetilebilir Hizmetler, Hizmet olarak alabileceğiniz çok şey var…
Kaynak kiralamanın yanısıra kaynaklarınızın yönetiminide hizmet olarak alabilirsiniz.
Artık şirketinizde sistemlerinizi kontrol edecek güçlü bir kadro var. Her türlü sistem kontrolü, izlemesi ve müdahale edilmesi hizmetlerini yetkin ITBcloud ekibinden alabilirsiniz.

Barındırma, Mevcut envanteriniz ile bulut ortamı entegre çalışsın…
Varolan Envanteriniz ne olacak diye düşünmeyin.
ITBcloud’da bulut ortamı ile Data Center ımızda var olan envanterinizin, barındırma hizmeti ile aynı ortamda çalışmanızı sağlıyoruz.

Depolama & Yedekleme & Felaket Kurtarma,
Data Kaybından korkmayın…
Datalarınız herşeyden önemli.
Yedeklemenin bir ötesinde, bütün bulutta veya sizin lokalinizdeki bütün sunucularınızın aynısını pasif olarak bulutta tutuyoruz . Felaket anında hepsini buluttan kullanabilme imkanınız oluyor.

Ağ ve Güvenlik, Güvenlik olmazsa olmaz…
Sunucularımızın ve sistemlerimizin artık fiziksel güvenliğin ötesinde siber saldırılardan da korumak lazım.
Günümüzde, sistemlerimiz ve yedeklememiz her ne kadar iyi olursa olsun mutlaka güvenlik duvarı ile içerden ve dışardan gelecek saldırılarada hazır olması lazım. Güvenlik; profesyonellik ister, bırakın ITBcloud ekibi bu işi de sizin adınıza yönetsin.