logo

Euro Gıda

logo-eurogidaEuro Gıda; İzmir Kemalpaşa’da yaptığı yeni fabrikasının bilgi sistemleri kurulumunu ekibimizin uzmanlığına emanet etti.

Yaptığımız altyapı analizleri sonucunda Euro Gıda; Yapısal Kablolama, Switch, Access Point, Server, Storage, IP Kamera, IP Telefon, PDKS, Kapı Geçiş Sistemleri, Turnike, Yemekhane Takip Sistemi ve Yangın Algılama Sistemi kurulumlarında Merkom un uzmanlığını tercih etmiştir.

3 ay gibi kısa bir sürede Ödemiş ten Kemalpaşa lokasyonuna taşınan fabrikanın tüm altyapı ve sistemlerinin kurulumları başarılı bir şekilde tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Tüm sistemlerin kurulumu  İş Ortaklarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz uçtan uca çözüm tanımlamasına uyan en değerli projelerimizden biri olma özelliğine sahiptir. Projemizde; IBM (Server & Storage), Lenovo (Desktop, Workstation), Juniper (Sanal Omurga Switch, Yönetilebilir 10GB kenar Switch, Dual Band AccessPoint), Vmware (Sanallaştırma), Microsoft (Windows Server, Exchange Server), Veeam (Backup), Cyberoam (Firewall), Motorola (Barkodlu El Terminalleri, Barkodlu Forklift Terminalleri), Karel (IP Telefon, IP Kamera), HCS (Fiber Kablolama, CAT6 Kablolama) ve Bosch (Yangın Algılama Sistemi) ürünleri kullanılmıştır.

Bunun yanısıra Türkiye de ilk olma özelliği taşıyan Standard Raf Sistemlerin geliştirmiş olduğu Ambar Mekik Sistemleri Otomasyonu bizim kurguladığımız Ambar Yönetim Sistemine (WMS) entegre edilmiştir.

Türkiye de sektörümüzün en büyük fabrikasının kurulum aşamasında tüm zayıf akım sistemleri , IT Sistem ve Ekipmanları ayrıca Depo Yönetim Sistemlerimizin tasarlanması ve kurulması süreçlerini Özgür Bey ve ekibi ile birlikte gerçekleştirdik.
Bu zorlu süreçte Euro Gıda ailesinin bir üyesi gibi çalışan Özgür Bey ile çalışmak bizler açısından mutluluk vericiydi. Teşekkürler
Hakan Akşaroğlu
Bilgi İşlem Sorumlusu

 

Comments are closed.